Branże Stosujące Ozonowanie

Przedszkola, żłobki, szkoły

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Przedszkola, żłobki, i szkoły to miejsca, w których często mnożą się bakterie i wirusy przez co dzieci bardziej narażone są na różnego rodzaju infekcje. Wirusy i bakterie mogą znajdować się w powietrzu, na wyposażeniu sal i w zabawkach.

Służba Zdrowia

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Ozonowanie w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach, gabinetach zabiegowych i stomatologicznych, salach chorych i korytarzach pomaga utrzymać właściwy stan higieny, zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Transport

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Ozonowanie autobusów, autokarów, tramwajów, czy taksówek usuwa brzydkie zapachy z ich wnętrz oraz odgrzybia układy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Ozonowanie zapewnia odkażenie przestrzeni pasażerskiej, usuwa grzyby, pleśni, bakterie i alergeny.

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory OZONIZER charakteryzują się prostotą konstrukcji gwarantującą łatwość obsługi i bezawaryjność. 

  • wysoka wydajność i duży przepływ ozonu
  • łatwość obsługi, bezawaryjność
  • niski koszt eksploatacji
  • solidne wykonanie, wytrzymała konstrukcja, jakość i trwałość
  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • zgodność z normami CE
 

Wysoką trwałość ozonatorów zapewnia brak zbędnej elektroniki typu liczniki czasu pracy, timery, czy sterowniki mikroprocesorowe oraz wpływa na ich atrakcyjną cenę.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej Informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce znajduje się w Polityce Prywatności.