Branże Stosujące Ozonowanie

Przedszkola, żłobki, szkoły

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Przedszkola, żłobki, i szkoły to miejsca, w których często mnożą się bakterie i wirusy przez co dzieci bardziej narażone są na różnego rodzaju infekcje. Wirusy i bakterie mogą znajdować się w powietrzu, na wyposażeniu sal i w zabawkach.

Służba Zdrowia

Oceń ten artykuł
(1 głos)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Ozonowanie w placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach, gabinetach zabiegowych i stomatologicznych, salach chorych i korytarzach pomaga utrzymać właściwy stan higieny, zapobiega infekcjom i zakażeniom.

Transport

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Branże Stosujące Ozonowanie

Ozonowanie autobusów, autokarów, tramwajów, czy taksówek usuwa brzydkie zapachy z ich wnętrz oraz sterylizuje i odgrzybia układy wentylacyjne i klimatyzacyjne. Ozonowanie zapewnia dezynfekcję przestrzeni pasażerskiej, usuwa grzyby, pleśni, bakterie i alergeny.

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory OZONIZER charakteryzują się prostotą konstrukcji gwarantującą łatwość obsługi i bezawaryjność. 

  • wysoka wydajność i duży przepływ ozonu
  • łatwość obsługi, bezawaryjność
  • niski koszt eksploatacji
  • solidne wykonanie, wytrzymała konstrukcja, jakość i trwałość
  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • zgodność z normami CE
 

Wysoką trwałość ozonatorów zapewnia brak zbędnej elektroniki typu liczniki czasu pracy, timery, czy sterowniki mikroprocesorowe oraz wpływa na ich atrakcyjną cenę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji