Ozonatory - usuń zapach z klimatyzacji i mieszkania

Jak określamy wydajność naszych ozonatorów?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Ozonatory

Wydajność ozonatorów OZONIZER określamy na podstawie danych producenta elektrod ozonowych, które emitują wyładowania koronowe i są sercem naszych ozonatorów.

Stosujemy dwa rodzaje elektrod o nominalnych wydajnościach 3,5 i 5 gram ozonu na godzinę (3,5 g/h i 5 g/h). Wydajność ozonatora może zmieniać się w zależności od warunków użytkowania w szczególności od m.in. natlenienia, wilgotności, zanieczyszczeń, temperatury powietrza oraz czasu pracy urządzenia. Producent elektrod ozonowych dokonuje pomiarów stężenia w temperaturze <= 10°C i wilgotności <= 10%.

Zasady bezpiecznego użytkowania ozonatora

Oceń ten artykuł
(68 głosów)
Autor:  Dział: Ozonatory

Ozonatory OZONIZER są profesjonalnymi urządzeniami mogącymi wytwarzać wysokie stężenia ozonu. Stężenia te są znacznie większe niż dopuszczalne dla otoczenia, w którym możemy przebywać. Z uwagi więc na wysoką wydajność naszych ozonatorów konieczne jest zachowanie niezbędnych środków ostrożności podczas ich użytkowania.

Ozon w wysokich stężeniach lub długo wdychany jest silnie toksyczny! Ze względów bezpieczeństwa ozonowanie powinno być wykonywane poprzez wykwalifikowany personel z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Osobom chcącym wykonywać zabiegi ozonowania zlecamy odbycie specjalistycznego szkolenia lub zaznajomienie się z odpowiednią literaturą.

Wszystkie produkowane przez naszą firmę ozonatory są zgodne z wymaganiami i przepisami Unii Europejskiej. Mają też wymagane w swojej klasie zabezpieczenia. Jednak warunkiem bezpiecznego ich stosowania jest umiejętne ich używanie.

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory OZONIZER charakteryzują się prostotą konstrukcji gwarantującą łatwość obsługi i bezawaryjność. 

  • wysoka wydajność i duży przepływ ozonu
  • łatwość obsługi, bezawaryjność
  • niski koszt eksploatacji
  • solidne wykonanie, wytrzymała konstrukcja, jakość i trwałość
  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • zgodność z normami CE
 

Wysoką trwałość ozonatorów zapewnia brak zbędnej elektroniki typu liczniki czasu pracy, timery, czy sterowniki mikroprocesorowe oraz wpływa na ich atrakcyjną cenę.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej Informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce znajduje się w Polityce Prywatności.