Ozonatory - usuń zapach z klimatyzacji i mieszkania

Jak określamy wydajność naszych ozonatorów?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Ozonatory

Wydajność ozonatorów OZONIZER określamy na podstawie danych producenta elektrod ozonowych, które emitują wyładowania koronowe i są sercem naszych ozonatorów.

Stosujemy dwa rodzaje elektrod o nominalnych wydajnościach 3,5 i 5 gram ozonu na godzinę (3,5 g/h i 5 g/h). Biorąc pod uwagę fakt, że wydajność ozonatora przy tej metodzie produkcji ozonu jest zmienna i zależy m.in. od natlenienia, wilgotności, i temperatury powietrza, nasze ozonatory projektujemy z około 40% zapasem wydajności.

Zasady bezpiecznego użytkowania ozonatora

Oceń ten artykuł
(12 głosów)
Autor:  Dział: Ozonatory

Ozonatory OZONIZER są profesjonalnymi urządzeniami mogącymi wytwarzać wysokie stężenia ozonu. Stężenia te są znacznie większe niż dopuszczalne dla otoczenia, w którym możemy przebywać. Z uwagi więc na wysoką wydajność naszych ozonatorów konieczne jest zachowanie niezbędnych środków ostrożności podczas ich użytkowania.

Ozon w wysokich stężeniach lub długo wdychany jest silnie toksyczny! Obecne przepisy nie nakazują odbycia szkolenia przy stosowaniu ozonu, jednak ze względów bezpieczeństwa ozonowanie powinno być wykonywane poprzez wykwalifikowany personel z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności. Osobom chcącym wykonywać zabiegi ozonowania zlecamy odbycie specjalistycznego szkolenia lub zaznajomienie się z odpowiednią literaturą.

Wszystkie produkowane przez naszą firmę ozonatory są zgodne z wymaganiami i przepisami Unii Europejskiej. Mają też wymagane w swojej klasie zabezpieczenia. Jednak warunkiem bezpiecznego ich stosowania jest umiejętne ich używanie.

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory OZONIZER charakteryzują się prostotą konstrukcji gwarantującą łatwość obsługi i bezawaryjność. 

  • wysoka wydajność i duży przepływ ozonu
  • łatwość obsługi, bezawaryjność
  • niski koszt eksploatacji
  • solidne wykonanie, wytrzymała konstrukcja, jakość i trwałość
  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • zgodność z normami CE
 

Wysoką trwałość ozonatorów zapewnia brak zbędnej elektroniki typu liczniki czasu pracy, timery, czy sterowniki mikroprocesorowe oraz wpływa na ich atrakcyjną cenę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji