Ta witryna wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Więcej informacji w naszej Polityce Cookies.
Ozonowanie mieszkań i pomieszczeń


Pozbądź się bakterii, wirusów, roztoczy i brzydkich zapachów: ozonowanie mieszkań i pomieszczeń

W skrócie:

  • ozonowanie wnętrza mieszkania, pokoju, pomieszczenia użytkowego, piwnicy, garażu itp.
  • usunięcie nieprzyjemnych zapachów spalenizny, stęchlizny, dymu, potu, zwierząt i innych
  • usunięcie roztoczy, bakterii, wirusów bez użycia środków chemicznych
  • pozbycie się pleśni i zarodników grzybów
  • używamy profesjonalnych ozonatorów - wysoka skuteczność
  • cena zależna od konkretnego przypadku
  • ozonowanie wykonujemy w okolicach miastach: Pruszcz Gdański, Śrem k. Poznania

Szczegóły:

Ozonowanie pomieszczeń sterylizuje i dezynfekuje atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na usunięcie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, wirusów, zarodników grzybów, pleśni czy alergenów takich jak roztocza. Nieocenioną zaletą tej metody jest usuwanie zapachów. Stosując ozon można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów takich jak stęchlizna, zapach papierosów, potu, spalenizny, zapach kota czy psa albo zapachy farb, klejów, lakierów, itp.

Najczęściej ozonowanie stosowane jest przede wszystkim w celu oczyszczenia pomieszczeń. Ozon usuwa powstały po remoncie zapach farb, klejów lub zapach nowych mebli. Zastosowany po chorobie któregoś z domowników skutecznie zniszczy wszystkie bakterie. Dezynfekcja ozonem kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i roztoczy, oraz chorób i wirusów. Ozon ma bardzo szerokie zastosowanie - ozonowanie można wykonywać w mieszkaniach, domach, magazynach, szpitalach, chłodniach, gabinetach lekarskich, dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich, pokojach hotelowych, domkach letniskowych, siłowniach, szatniach, barach, restauracjach, piwnicach, strychach itp.

Dlaczego warto stosować ozonowanie?

Ozonowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod dezynfekcji. Ozon wykazuje bardzo silne działanie wirusobójcze, bakteriobójcze i grzybobóje - około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ozon nie tuszuje, tylko usuwa niebezpieczne mikroorganizmy i nieprzyjemne zapachy.

Ozon to gaz, który powstaje w środowisku naturalnym, jego działanie polega na bezpiecznym utlenianiu substancji zagrażających zdrowiu. Ozonowanie jest metodą ekologiczną, która nie pozostawia żadnych skutków ubocznych ani też nie powoduje reakcji alergicznych - właściwe wykonane jest nieszkodliwe dla człowieka i środowiska. Przeciwnie, zabieg ten powtarzany przynajmniej dwa razy do roku poprawia komfort życia alergików i astmatyków, gdyż zabija drażniące grzyby, pleśnie i alergeny.

Skontaktuj się w sprawie usług:

Ozonowanie - Śrem k. Poznania
ul. Kossaka 14
telefon: +48 731 270 920
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Higrooz - ozonowanie i osuszanie budynków - Godziszewo k. Pruszcza Gdańskiego
ul. Demlin 33/2
telefon: +48 601 189 464
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Ozonizer Profesjonalne Ozonatory
ul. Zadumana 3/5 137
02-206 Warszawa

E-mail:  biuro@ozonizer.pl
Telefon: +48 601-741-156

Poleć znajomym

Submit to FacebookSubmit to Google BookmarksSubmit to TwitterSubmit to LinkedIn

ZALOGUJ SIĘ