Zastosowanie ozonowania

Odkażanie magazynów żywności

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Autor:  Dział: Zastosowanie Ozonu

Odkażanie ozonem chłodni samochodowych, mroźni, komór chłodniczych, lad chłodniczych i całych sklepów. Ozonowanie pomieszczeń w których przechowywana jest żywność wydłuża jej trwałość.

Ozonowanie w związku ze sprzedażą

Oceń ten artykuł
(2 głosów)
Autor:  Dział: Zastosowanie Ozonu

Ozonowanie samochodu, domu lub mieszkania, planowane w związku ze sprzedażą, usunie brzydkie zapachy i odświeży powietrze przez co zwiększy ich wartość dla nabywcy a więc także cenę transakcji.

Usuwanie zapachów po poprzednim właścicielu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Autor:  Dział: Zastosowanie Ozonu

Ozonowanie pozwala skutecznie i szybko uwolnić się od nieprzyjemnych zapachów, po poprzednim właścicielu domu, mieszkania czy samochodu. Także zapachu dymu tytoniowego.

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory Ozonizer

Ozonatory OZONIZER charakteryzują się prostotą konstrukcji gwarantującą łatwość obsługi i bezawaryjność. 

  • wysoka wydajność i duży przepływ ozonu
  • łatwość obsługi, bezawaryjność
  • niski koszt eksploatacji
  • solidne wykonanie, wytrzymała konstrukcja, jakość i trwałość
  • szybki serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • zgodność z normami CE
 

Wysoką trwałość ozonatorów zapewnia brak zbędnej elektroniki typu liczniki czasu pracy, timery, czy sterowniki mikroprocesorowe oraz wpływa na ich atrakcyjną cenę.

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookie, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań. Więcej Informacji o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce znajduje się w Polityce Prywatności.