Strona główna » Usługi » Ozonowanie Samochodów i Klimatyzacji

Ozonowanie Samochodów i Klimatyzacji

  • ozonowanie samochodu, odgrzybianie klimatyzacji i kanałów wentylacyjnych
  • skuteczny sposób na pozbycie się nieprzyjemnych zapachów dymu, potu, zwierząt i innych
  • usunięcie roztoczy, grzybów, bakterii i innych patogenów np. niektórych wirusów bez użycia środków chemicznych
  • ozonowanie wykonujemy w miastach:  Gorzów Wlkp,

SZCZEGÓŁY NA TEMAT OZONOWANIA KLIMATYZACJI:

Ozonowanie pozwala bez udziału środków chemicznych odgrzybić klimatyzację i kanały wentylacyjne w samochodzie a także odkazić i usunąć nieprzyjemne zapachy z jego wnętrza. Ozon skutecznie zabija grzyby i pleśnie gromadzące się w kanałach wentylacyjnych i na parowniku klimatyzacji, które powodują pojawianie się brzydkiego zapachu w kabinie samochodu i mogą być przyczyną reakcji alergicznych i chorobowych.

Ozon odkazi i odświeży całe wnętrze pojazdu a także usunie nieprzyjemne zapachy w tym powstałe na skutek m.in. palenia tytoniu, zagrzybienia klimatyzacji, przewożenia zwierząt itp. Ozonowanie samochodu usuwa też brzydkie zapachy i rózne patogeny z elementów tapicerowanych, takich jak tapicerka, fotele czy dywaniki.

DLACZEGO WARTO OZONOWAĆ KLIMATYZACJĘ?

Układ klimatyzacji, a przede wszystkim parownik, to doskonałe miejsce dla rozwoju bakterii oraz grzybów mogących negatywnie wpłynąć na zdrowie. Sprzyja temu wilgoć gromadząca się na parowniku powstała w wyniku skraplania się pary wodnej oraz braku światła. Związany jest z tym brzydki zapach wydobywający się z układu wentylacji, pojawiający się najczęściej przy włączaniu lub wyłączaniu klimatyzacji. Zapach ten jest skutkiem różnego rodzaju drobnoustrojów zalegających na parowniku i w układzie wentylacji klimatyzacji a także na filtrze kabinowym.

Najlepszym sposobem neutralizacji nieprzyjemnych zapachów jest usunięcie przyczyny – czyli wyniszczenie niebezpiecznych grzybów czy bakterii. Ozonowanie jest jedną z najbardziej popularnych i najbardziej skutecznych metod usuwania różnych patogenów a tym samym nieprzyjemnego zapachu z układu klimatyzacji i wentylacji w samochodzie.

Odkażanie ozonem wnętrza samochodu oraz odgrzybianie klimatyzacji polecamy szczególnie osobom ze skłonnością do alergii oraz podrażnień górnych dróg oddechowych z racji tego, że nie są używane żadne środki chemiczne. Ozonowanie jest bezpieczną i skuteczną metodą odgrzybiania klimatyzacji samochodowej.

Ozonowanie Klimatyzacji