Strona główna » Usługi » Ozonowanie Pomieszczeń

OZONOWANIE MIESZKAŃ I POMIESZCZEŃ

W SKRÓCIE:

  • ozonowanie wnętrza mieszkania, pokoju, pomieszczenia użytkowego, piwnicy, garażu itp.
  • usunięcie nieprzyjemnych zapachów spalenizny, stęchlizny, dymu, potu, zwierząt i innych
  • usunięcie roztoczy, grzybów, bakterii, i innych patogenów np. niektórych wirusów bez użycia środków chemicznych
  • pozbycie się pleśni i zarodników grzybów
  • używamy profesjonalnych ozonatorów – wysoka skuteczność
  • cena zależna od konkretnego przypadku
  • ozonowanie wykonujemy w miastach: Gorzów Wlkp

SZCZEGÓŁY NA TEMAT OZONOWANIA POMIESZCZEŃ:

Ozonowanie pomieszczeń odkaża atmosferę w nich panującą. Ozonowanie pozwala na ograniczenie z powietrza i przedmiotów znajdujących się wewnątrz pomieszczenia, groźnych dla zdrowia bakterii, zarodników grzybów, pleśni i innych patogenów np. niektórych wirusów czy alergenów takich jak roztocza. Nieocenioną zaletą tej metody jest również usuwanie zapachów. Stosując ozon można pozbyć się nieprzyjemnych zapachów takich jak stęchlizna, zapach papierosów, potu, spalenizny, zapach kota czy psa albo zapachy farb, klejów, lakierów, itp.

Najczęściej ozonowanie stosowane jest przede wszystkim w celu oczyszczenia pomieszczeń. Ozon usuwa powstały po remoncie zapach farb, klejów lub zapach nowych mebli. Zastosowany po chorobie któregoś z domowników pomoże wyeliminować bakterie. Odkażanie ozonem kanałów wentylacyjnych i klimatyzacji zapobiega rozprzestrzenianiu się grzybów, pleśni i roztoczy i innych patogenów. Ozon ma bardzo szerokie zastosowanie – ozonowanie można wykonywać w mieszkaniach, domach, magazynach, szpitalach, chłodniach, gabinetach lekarskich, dentystycznych, kosmetycznych, fryzjerskich, pokojach hotelowych, domkach letniskowych, siłowniach, szatniach, barach, restauracjach, piwnicach, strychach itp.

DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ OZONOWANIE POMIESZCZEŃ?

Ozon wykazuje bardzo silne działanie bakteriobójcze – około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru. Ozon nie tuszuje, tylko usuwa niebezpieczne mikroorganizmy i nieprzyjemne zapachy.

Ozon to gaz, który powstaje w środowisku naturalnym, jego działanie polega na utlenianiu substancji zagrażających zdrowiu. Ozonowanie jest metodą ekologiczną, która nie pozostawia żadnych skutków ubocznych ani też nie powoduje reakcji alergicznych – właściwe wykonane jest nieszkodliwe dla człowieka i środowiska. Przeciwnie, zabieg ten powtarzany przynajmniej dwa razy do roku poprawia komfort życia alergików i astmatyków, gdyż zabija drażniące grzyby, pleśnie i alergeny.

ozonowanie pomieszczeń